« Studeni 2021 »

Učiteljicama su dodijeljene oznake kvalitete za provedene projekte u školskoj godini 2020./2021.
Autor: Andrea Dubaić Begić, 14. 10. 2021.

e Twinning projekt –Prikazani organizmi na novcu

Učiteljice Leopoldina Vitković i Anamarija Gajski provodile su prošle školske godine projekt s učenicima 6.b razreda. Učenici su u sklopu projekta koristili IKT tehnologije i saznali kako izgleda novac u različitim zemljama. Detaljnije su upoznali vrste organizama koje se pojavljuju na novcu.

e Twinning projekt –Što sve možemo učiniti sa sjemenkama i plodovima

Učiteljice Leopoldina Vitković i Anamarija Gajski provodile su projekt s učenicima 6.b razreda.  Ovo je e Twinning projekt u kojem su učenici sakupljali različite sjemenke i plodove, te od njih izrađivali različite predmete i proizvode. U sklopu projekta razvijali su informacijsko komunikacijske i socijalne vještine, te surađivali su s učenicima drugih škola u RH i izvan Hrvatske.

e Twinning projekt - Moj kućni ljubimac II

Učiteljice Leopoldina Vitković i Ksenija Orešković  provodile su prošle školske godine projekt s učenicima 8.c i 3.c razreda.  Učenici u sklopu projekta predstavili svoje kućne ljubimce. Pisali su činkvine, pjesme i sastavke o životinjama. ​Izrađivali su stripove i  umne mape. U sklopu projekta posjetili smo veterinarsku stanicu i udrugu za zbrinjavanje napuštenih životinja. Tijekom projekta učenici su razvijali socijalne, komunikacijske i računalne vještine.

Svi su učenici nagrađeni e Twinning oznakom kvalitete za rad u projektima!

Leopoldina Vitković , učiteljica biologije

Ksenija Orešković, učiteljica razredne nastave