preskoči na sadržaj

Osnovna škola Dore Pejačević Našice

Login
eTwinning škola

PROJEKTI

  

Upute za roditelje i učenike


 

     

         ŠKOLSKI JELOVNIK

Priloženi dokumenti:
Kratak opis projekta- za WEB.docx

ZAŠTITA U SLUČAJU POTRESA

TU SMO ZA VAS!

TIJEKOM OVE NOVONASTALE SITUACIJE,

MATERIJALE VAM SVAKI DAN

 PRIPREMA VAŠA STRUČNA SLUŽBA!heart

    VIRTUALNA KNJIŽNICAsmiley

     NOVINARSKI KUTAK

NAŠA ŠKOLA NOSI IME:

            

MEĐUNARODNI PROGRAM

            

KORISNO

           

Kalendar
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

INFORMACIJE

 

PRAVILNICI

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
NATJECANJE UČENIKA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U RJEŠAVANJU SUDOKU ZADATAKA
Autor: Andrea Dubaić Begić, 29. 10. 2021.

       Hrvatska Mensa, uz podršku Agencije za odgoj i obrazovanje, organizira Natjecanje u rješavanju SUDOKU zadataka za učenike osnovnih i srednjih škola. Školsko natjecanje održano  je  25. listopada 2021. godine. Regionalno natjecanje održavat će se 13. studenog 2021. godine u Splitu, Rijeci, Zagrebu i Osijeku, s početkom u 11.00 sati. Državno natjecanje održat će se 4. prosinca 2021. godine, s početkom u 9.00 sati u Hotelu Olympia u Vodicama (ako će to dopustiti trenutna epidemiološka situacija i ako Hrvatska Mensa osigura sredstva za smještaj sudionika).

Kako je proteklo natjecanje u našoj školi pripremila nam je učiteljica Branka Burazer.

opširnije


    Na  natjecanju su se prijavili  idući učenici naše škole:

KATEGORIJA MALI BISTRIĆI

 

Učenik

Razred

Mentor

1.

Oliver Suk

1.b

Daniela Vidaković

2.

Patrik Krešić

1.b

Daniela Vidaković

3.

Noemi Kandžera

1.b

Daniela Vidaković

4

Tena Bortek

1.c

Marina Mihalj

5.

Mia Šimašek

1.c

Marina Mihalj

6.

Dino Zmajšek

1.c

Marina Mihalj

7.

Tena Vida

1.c

Marina Mihalj

8.

Lovro Lelić

1.c

Marina Mihalj

9.

Ena Valek

1.c

Marina Mihalj

10.

Ema Mamilović

1.c

Marina Mihalj

11.

Petra Firic

1.c

Marina Mihalj

12

Sara Lu Knežević

1.c

Marina Mihalj

13.

Marta Varkonji

3.b

Jasna Osterreicher

14.

Magdalena Zupčić

3.b

Jasna Osterreicher

15.

Saša Dragić

3.b

Jasna Osterreicher

16.

Maja Lena Bureš

3.c

Ksenija Orešković

17.

Anđela Blagojević

3.c

Ksenija Orešković

18.

Petar Košturjak

3.c

Ksenija Orešković

19.

Matej Tomac

3.c

Ksenija Orešković

20.

Marko Vitković

3.c

Ksenija Orešković

21.

Filip Večerinović

3.c

Ksenija Orešković

22.

Adrian Stipanović

3.c

Ksenija Orešković

 

 

KATEGORIJA KADET

 

Učenik

Razred

Mentor

1.

Petra Mikičić

5.c

Ružica Galinec

Anamarija Gajski

2.

Emma Benčić

5.c

Ružica Galinec

Anamarija Gajski

3.

Paula Jurić

5.c

Ružica Galinec

Anamarija Gajski

4.

Stela Sokač

5.c

Ružica Galinec

Anamarija Gajski

5.

Petra Hodanovac

6.a

Ružica Galinec

6.

Irina Škorić

6.a

Ružica Galinec

7.

Nikola Tomaić

6.b

Irena Turjak

8.

Jakov Barić

7.b

Irena Turjak

9.

Karlo Matanić

7.b

Irena Turjak

10.

Maro Bošnjaković

7.c

Irena Turjak

11.

Iva Mahovlić

7.c

Irena Turjak

12

Lora Mamilović

7.c

Irena Turjak

13.

Nina Papučić

7.c

Irena Turjak

14.

Niko Devald

7.d

Irena Turjak

15

Ana Lošić

7.d

Irena Turjak

16.

Marija Milinković

7.d

Irena Turjak

17

Magdalena Rukavina

7.d

Irena Turjak

18

Marta Vukomanović

7.d

Irena Turjak

19.

Sara Wolf

7.d

Irena Turjak

20.

Šimun Dendis

8.b

Branka Burazer

21.

Leona Kovačić

8.c

Branka Burazer

22.

Ivor Ante Lelić

8.c

Branka Burazer

23.

Katarina Špehar

8.c

Branka Burazer

24.

Antea Žanko

8.c

Branka Burazer

25.

Anja Hrčka

8.d

Branka Burazer

 

Od prijavljenih učenika, samo njih četvero nije pristupilo natjecanju.

Svi su učenici iznimno uspješno izradili većinu zadataka( ističemo nekoliko najuspješnijih u njihovoj kategoriji):

MALI BISTRIĆI:                                                                     KADETI:

  1. Petar Košturjak                                                  1.Karlo Matanić
  2. Lovro Lelić                                                           2. Paula Jurić
  3. Adrian Stipanović                                               3. Jakov Barić

          4.Matej Tomac                                                       4.Leona Kovačić

Velika je pozornost posvećen svakom detalju

Fotografije i tekst: Branka Burazer, učiteljica matematike





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju