Županijsko natjecanje iz matematike 2017.
Autor: Andrea Dubaić Begić, 3. 3. 2017.

U utorak, 28. veljače 2017. godine,  održano je u OŠ Ivana Filipovića u Osijeku Županijsko natjecanje iz matematike. Našu školu predstavljale su četiri učenice po pozivu županijskog povjerenstva, a prema rezultatima ostvarenim na školskoj razini natjecanja:

Gabrijela Sarajlić, 4.c razred, mentor: Marina Mihalj

Lucija Kuzminski, 6.c razred, mentor: Irena Turjak

Lea Boškić, 7.a razred, mentor: Branka Burazer

Ivana Kerovec, 7.a razred, mentor: Branka Burazer

Ovaj plasman rezultat je vrijednog rada i mnoštva riješenih matematičkih zadataka, a sudjelovanje na višoj razini natjecanja još je jedno novo iskustvo i prilika za učenje, ali i zabavu i druženje – slažu se i učenice i učiteljice.

Čestitamo učenicama i mentoricama na plasmanu na Županijsko natjecanje te na postignutim rezultatima!

Ponosimo se našom najmlađom natjecateljicom, debitanticom na ovom natjecanju, Gabrijelom koja je jedina četvrtašica iz našeg grada hrabro branila boje matematike, grada i naše škole i plasirala se među deset najuspješnijih učenika OB županije.smiley

Pohvaljujemo naše sedmašice, Leu i Ivanu, koje su u moru matematičkih problema i zavrzlama pokazale kako se ne odustaje pred silnim izazovima.smiley

Na kraju, ponosno ističemo uspjeh naše Lucije Kuzminski.
Lucija je i ove godine briljirala na natjecanju osvojivši izvrsno 3. mjesto u kategoriji šestih razreda.

Ovim putem joj toplo zahvaljujemo za sav uloženi trud, za promociju i popularizaciju matematike među suučenicima.

Iskrene čestitke za postignuti uspjeh!

Učiteljice Marina Mihalj i Irena Turjak