Obavijest za učenike osmih razreda
Autor: Dora Dvoržak, 17. 4. 2015.

Ovim putem Vas obavještavamo da će se u utorak, 21. travnja održati predstavljanje privatne  srednje škole Gaudeamus iz Osijeka. Na predavanje možete pozvati i roditelje ukoliko ste zainteresirani za upis u tu školu.

A smjena: 12,25h (u učionici kemije) 8.a, 8.b – u pratnji razrednika (ili učitelja koji ih imaju taj sat)

B smjena: 13,30h (u učionici kemije) 8.c, 8.d – u pratnji razrednika (ili učitelja koji ih imaju taj sat)

Što se tiče svim daljnjih obavijesti za upise u srednju školu, na web stranici sam napravila kutak: Idemo u srednju 2015!  Tamo možete pronaći trenutno važne obavijesti. Pratite svakodnevno dvije stranice: www.upisi.hr i www.mzos.hr  jer na snagu treba stupiti Pravilnik o utvrđivanju elemenata i kriterija za upis u srednju školu. Čim Pravilnik izađe, organizirat ćemo zajednički roditeljski sastanak, te sat razrednika za učenike da dobijete sve potrebne informacije. Također, idući tjedan ćemo oformiti i kutak o E- upisima na panou kod ureda pedagoške službe.

Budite bez brige, sve informacije ćete dobiti pravovremeno, sada još uvijek imate samo jedan zadatak: „zagrijati stolicu i “učiti!

Lijep pozdrav!

Našice, 16. travnja 2015.

Lea Liović, pedagoginja