REZULTATI IZBORA ZA IZBOR ČLANOVA DJEČJEG GRADSKOG VIJEĆA GRADA NAŠICA
Autor: Andrea Dubaić Begić, 20. 10. 2014.

Upravni odjel za lokalnu samoupravu i društvene djelatnosti Grada Našica pregledao je Zapisnikeo glasovanju za izbor vijećnika/ce Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica iz svih izbornih jedinica,odnosno biračkih mjesta.

Izbori su provodeni u tri osnovne škole s područja Grada Našica, odnosno u Osnovnoj školi Dore Pejačević – u kojoj je birano ukupno 6 vijećnika, Osnovnoj školi kralja Tomislava – u kojoj je birano ukupno 8 vijećnika i u Osnovnoj školi Ivan Brnjik Slovak – u kojoj je birano ukupno 3 vijećnika. Izbori su provedeni 14. listopada 2014. godine.

Na temelju članka 6. stavka 2. točke h) Odluke o osnivanju Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica(“Službeni glasnik Grada Našica”, broj 5/14) i članka 4. stavka 1. točke h) Statuta Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica (“Službeni glasnik Grada Našica”, broj 5/14), nakon provedenih Izbora za članove Dječjeg Gradskog vijeća Grada Našica 14. listopada 2014. godine te pregledom Zapisnika o glasovanju za izbor vijećnika/ce Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica svih Izbornih jedinica, Upravni odjel za lokalnu samoupravu i društvene djelatnosti Grada Našica

O B J A V L J U J E

REZULTATE IZBORA ZA IZBOR ČLANOVA DJEČJEG GRADSKOG

VIJEĆA GRADA NAŠICA

I. OPĆE KONSTATACIJE O PROVEDENIM IZBORIMA

Upravni odjel za lokalnu samoupravu i društvene djelatnosti Grada Našica pregledao je Zapisnike o glasovanju za izbor vijećnika/ce Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica iz svih izbornih jedinica, odnosno biračkih mjesta.

II. REZULTATI IZBORA PO IZBORNIM JEDINICAMA

OSNOVNA ŠKOLA DORE PEJAČEVIĆ, izabrala je ukupno 6 vijećnika za Dječje gradsko vijeće Grada Našica, po 1 vijećnika iz svakog razrednog odjeljenja VI. i VII. razreda, i to kako slijedi:

Izborna jedinica broj 1. – razredni odjel VI.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Nora Slivar s 10 glasova.

Izborna jedinica broj 2. – razredni odjel VI.b, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Jana Krajačić s 18 glasova.

Izborna jedinica broj 3. – razredni odjel VI.c, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Luka Kuricek s 8 glasova.

Izborna jedinica broj 4. – razredni odjel VII.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Oliver Horvat s 11 glasova.

Izborna jedinica broj 5. – razredni odjel VII.b, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Florijan Ladnjak s 20 glasova.

Izborna jedinica broj 6. – razredni odjel VII.c, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Ivan Kovačić s 24 glasa.

OSNOVNA ŠKOLA KRALJA TOMISLAVA, izabrala je ukupno 8 vijećnika za Dječje gradsko vijeće Grada Našica, po 1 vijećnika iz svakog razrednog odjeljenja VI. i VII. razreda, i to kako slijedi:

Izborna jedinica broj 1.– razredni odjel VI.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Bruno Vonić s 6 glasova.

Izborna jedinica broj 2.– razredni odjel VI.b, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Lucija Vučemilović-Jurić s 11 glasova.

Izborna jedinica broj 3. – razredni odjel VI.c, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Donovan Repka s 16 glasova.

Izborna jedinica broj 4. – razredni odjel VI.d,. za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Lara Knežević s 12 glasova.

Izborna jedinica broj 5. – razredni odjel VII.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: David Kovačević s 12 glasova.

Izborna jedinica broj 6. – razredni odjel VII.b,. za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Karla Žiha s 11 glasova.

Izborna jedinica broj 7. – razredni odjel VII.c, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabran je: Ivan Markotić s 12 glasova.

Izborna jedinica broj 8. – razredni odjel VII.d, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Dora Hanižjar s 12 glasova.

OSNOVNA ŠKOLA IVAN BRNJIK SLOVAK, izabrala je ukupno 3 vijećnika za Dječje gradsko

Izborna jedinica broj 1. – razredni odjel VI.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Nikolina Kuric s 10 glasova.

Izborna jedinica broj 2. – razredni odjel VII.a, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Jennifer Megan Kontrec s 10 glasova.

Izborna jedinica broj 3. – razredni odjel VII.b, za člana Dječjeg gradskog vijeća Grada Našica izabrana je: Helena Slivka s 10 glasova.

Prema naprijed navedenom, Dječje gradsko vijeće Grada Našica činit će sljedeći vijećnici:

1. Nora Slivar

2. Jana Krajačić