ZIMSKE RADIONICE ZA UČENIKE
Autor: Andrea Dubaić Begić, 22. 12. 2020.

Poštovani učenici,

Pred nama su zimski praznici, od 24. prosinca 2020. do 15. siječnja 2020., ali nažalost i vrijeme epidemije i ograničenog kretanja za sve nas.

Od 11. siječnja do 15. siječnja 2021. organiziramo za vas „ZIMSKE RADIONICE“ iz svih nastavnih predmeta u Teams grupama.

Radionice nisu obavezne, ali vam mogu biti korisne.smiley

Raspored rada radionica bit će sukladan vašem tjednom rasporedu, samo u prijepodnevnim satima.

Učitelji će do 9 sati stavljati objave, potom slijede radni dio, za one koji žele aktivno sudjelovati, po rasporedu nastave blok sati. Ako se uključite, možete izvršavati zadatke po želji. Povratne informacije učiteljima nisu obavezne. Ukoliko ima potrebe za pomoći i neposrednom komunikacijom, pošaljite poruku i učitelji će vam se javljati i video pozivom.

Radionice iz predmeta poput likovnog, glazbenog ili primjer vjeronauka, ponudit će vam zabavne sadržaje, dok iz predmeta poput matematike, kemije, fizike, učitelji će vam pomoći nadoknaditi znanja koja  nedostaju.

Za učenike razredne nastave, razredne učiteljice će poslati sadržaje putem Teams-a ili viber grupe, za učenike koji žele sudjelovati, a povratne informacije nisu obavezne.

Nadamo se da ćete na ovaj način moći kvalitetno provesti slobodno vrijeme preko praznika ili uz pomoć učitelja, nadoknaditi dio propuštenog i nejasnog gradiva.

Želim vam ugodne, zdrave i vesele zimske praznike.

Ravnateljica: Jasminka Falamić